قوانین و مقررات

فروشگاه اینترنتی تیک تل در حوزه تکنولوژی های روز دنیا به خصوص تلفن های همراه و تبلت در حال فعالیت می باشیم و امیدواریم با اشتراک گذاری دانش فنی و تخصصی با کاربران تیک تل سهمی در افزایش رفاه اجتماعی داشته باشیم.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی تیک تل به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی تیک تل و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی تیک تل از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی تیک تل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی تیک تل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی تیک تل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه اینترنتی تیک تل به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 8 صبح الی 20 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

مرجوعی کالا:

محصولات فروشگاه اینترنتی تیک تل تا 10 روز قابل برگشت می باشند و در صفحه محصول نیز در قسمت گارانتی این مسئله ذکر می شود.

بنر تیک تل
بنر تیک تل
بنر تیک تل
بنر تیک تل