پرچمدار کهکشان سامسونگ S۱۰

/upload/1550789770images.jpg

بزرگترین تولید کننده تلفن هوشمند دنیا، سامسونگ، در روز چهارشنبه جدیدترین محصول Galaxy S10 خود را با دوربین های سه گانه، سنسورهای اثر انگشت مجهز به صفحه نمایش اولتراسونیک و اولین تبلت اصلی برای ذخیره یک ترابایت ذخیره سازی به بازار عرضه می کند.Galaxy S10 در سال جاری مهمترین محصول شرکت کره جنوبی است؛ زیرا با رقابت شدید از Huawei چین و رقیب اپل مواجه است.

سامسونگ امیدوار است که صفحه نمایش Infinity-o جدید خود، که دوربین خود را به یک سوراخ کوچک به طور مستقیم در صفحه نمایش می دهد، مشتریان را برانگیزد. با این حال، تحلیلگران هشدار می دهند که پس از فروش نامطلوب برای محصول S9 در سال 2018، S10 برای سامسونگ حیاتی است زیرا با وجود  اپل در یک طرف، در حالی که خود را از چالش های چینی دیگر در برابر دیگران محافظت می کند.

ben wood، رئیس تحقیق CCS ​​Insight، گفت: "S9 و S9 + عملکردی مناسبی نداشتند، همانطور که سامسونگ امیدوار بود، عمدتا به این دلیل که آنها به اندازه کافی در مقایسه با Galaxy S8 موفق نبودند، بنابراین نیاز به تحول بزرگ در S10 دارد.

سامسونگ s10

هر دو نسخه s10 و s10 plus دارای حداقل 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی هستند، اما S10 + نیز در نسخه ویژه با پشت سرامیک، 12 گیگابایت حافظه RAM و یک ترابایت ذخیره سازی ذخیره می شود که به اندازه کافی برای نگهداری 500 نمایش تلویزیونی از Netflix و یا تا 80 selfies گرفته شده برای هر 10 سال آینده هر روز. و این بدون اضافه کردن 512 گیگابایت دیگر از طریق اسلات کارت microSD است.